Оркестр - дітям

З метою виховання творчої молоді Національний оркестр народних інструментів України проводить заходи, направлені на роботу з дітьми, ознайомлення їх з культурними традиціями нашого народу, підтримки дитячої та молодіжної творчості.

Оркестр проводить благодійні виступи з дитячими програмами, зокрема концерт до дня святого Миколая в Київській інженерній гімназії 19 грудня 2011 року, а також музичний супровід відкриття цієї гімназії 1 вересня 2011 року.

На протязі багатьох років оркестр співпрацює з Фондом культури України, Президентським фондом Л.Кучми «Україна» з питань підтримки обдарованих дітей. 12 грудня 2011 в Національній філармонії України відбувся концерт стипендіатів Президентського фонду Л.Кучми Україна», присвячений 8 річниці заснування Фонду за участю оркестру.

Чимало зусиль докладається для створення можливостей розвитку творчих здібностей дітей. А заходи, що проводяться часто стають нагодою для творчого дебюту маленьких співаків і музикантів. .

Також оркестр виступає з цікавими навчальними програмами для дітей та молоді, а солісти проводять майстер-класи з гри на музичних інструментах в музичних і загальноосвітніх школах м. Києва.

Юна солістка та Національний оркестр

З приводу виступів з програмами для дітей та юнацтва, а також проведення майстер-класів просимо звертатися за телефонами:
(044) 238-01-26; (044) 482-21-38; (044) 234-35-31